بیشتر افراد به دنبال عطرهای خوش بو و ماندگار هستند، این مورد در خانم ‌ها نمود بیشتری پیدا می‌کند. بانوان خاص‌ پسند همواره به دنبال خرید گرانترین ادکلن زنانه با رایحه خاص و دلپذیر هستند. شما می توانید با انتخاب مناسب ‌ترین عطر تلخ و خنک با ماندگاری بالا زنانه، به ویژه در روزهای گرم سال به استایل خود تازگی ببخشید. هم چنین، عطری که انتخاب می کنید، می تواند بیانگر روحیات و حالات شخصی شما باشد. با بررسی بهترین عطرهای تلخ و خنک زنانه به این هدف خواهید رسید.

معرفی 7 عطر تلخ و خنک زنانه با ماندگاری بالا

اگر شما نیز طرفدار عطرهای تلخ و خنک هستید، باید بهترین ‌های این سبک را هم بشناسید. قطعا انتخاب هر یک از این محصولات به جذابیت استایل شما می افزاید. این عطرها عبارت ‌اند از:

1.     بولگاری جاسمین LE GEMME LILAIA

در جایگاه اول عطر تلخ و خنک با ماندگاری بالا زنانه عطر و ادکلن بولگاری را به شما پیشنهاد می ‌دهیم. حتما نام این عطر را شنیده ‌اید. یک عطر تلخ بسیار معروف که ‌بوی آن می ‌تواند انتخاب هر خانم شیک باشد.

این ادکلن در سال ۲۰۰۸ به ‌عنوان یک عطر شرقی گلی توسط کمپانی ایتالیایی به بازار عرضه شد و در کمال شگفتی توانست در همان سال ‌های اول سهم خود را در بازار عطر زنانه پیدا و تثبیت کند.

خانم ‌ها در تمام سنین می ‌توانند این عطر را به کار ببرند. ولی بیشتر توصیه می کنیم خانم‌ های جوانی که در حال رفتن به یک مراسم رسمی هستند حتما از آن استفاده کنند.

2.     هوگو بوس وومن، عطر تلخ و خنک با ماندگاری بالا زنانه

یک عطر تلخ و خنک و در عین ‌حال بسیار جذاب که برای فصل تابستان بسیار مناسب است. این عطر را یک کمپانی آلمانی در اوایل دهه ۲۰۰۰ میلادی تولید کرد.

مطمئنا این عطر انتخاب بسیار خوبی برای بانوان جوان و شیک‌ پوش خواهد بود. انتخابی که به شما حس سرزندگی و شادابی می‌ دهد و اعتماد به نفستان را بالا می ‌برد. عطر هوگو باس وومن در گروه بویایی میوه قرار می گیرد و در اکثر موقعیت ‌های رسمی و دوستانه کاربرد دارد.

نت ابتدایی این عطر را رایحه ‌های نارنگی ماندارین و انبه، نت میانی را رایحه ‌های فریزیا و برگ بنفشه و نت پایانی  را روایحی همچون سدر و چوب صندل سفید تشکیل می دهند.

3.     دولچه گابانا لایت بلو اینتنس زنانه

یکی از بهترین برندهای معروف ایتالیایی در عطر را باید دولچه گابانا اعلام کرد که در تولید عطر تلخ و خنک با ماندگاری بالا زنانه پیشگام است. گروه بویایی عطر دولچه گابانا لایت بلو اینتنس زنانه گلی میوه ‌ای است و رایحه ‌ای تلخ و خنک را به همراه دارد. این عطر در سال ۲۰۱۷ تولید و عرضه شد.

عطر دولچه گابانا لایت بلو اینتنس بهترین انتخاب افراد برای فصل ‌های بهار و تابستان به نظر می رسد، زیرا همان طور که گفتیم از رایحه ای خنک بهره می برد و در این فصول شما را خاص نشان می دهد. این عطر برای تمام مناسبت‌ های دوستانه و البته عاشقانه قابل استفاده خواهد بود.

4.     ایسه میاکه لئو دایسه زنانه

احتمالا با شنیدن این اسم کمی تعجب کرده اید. ایسه میاکه که نام دیگر آن ایسی میاکه است یک عطر پرطرفدار خنک و تلخ زنانه به ‌حساب می آید. این عطر توسط کمپانی معروف ژاپنی در اوایل دهه ۱۹۹۰ میلادی به بازار معرفی شد. نام این محصول را از نام طراح ژاپنی آن گرفته اند.

گروه بویایی ادکلن ایسی میاکه به گلفام و آبزی تعلق دارد و انتخاب هوشمندانه‌ ای برای فصل تابستان به نظر می رسد. رایحه ‌های بسیار زیادی در این عطر خنک و تلخ زنانه به کار گرفته شده اند و به همین دلیل پس از اسپری آن، باید مدتی صبر کنید تا به رایحه و بوی مطلوب خود برسد.

در نت ابتدایی ایسی میاکه روایحی همچون رز، فریزیا، گل پنجه مریم، در نت میانی آن روایحی همچون گل برف، گل سوسن و در نت پایانی این عطر نیز از روایحی همچون مشک، کهربا، گل مریم و روایح چوبی استفاده شده است.

این عطر را به طور ویژه به خانم ‌هایی پیشنهاد می کنیم که سخت‌ پسند هستند، زیرا پس از استفاده از این محصول به ‌هیچ‌ وجه پشیمان نخواهند شد.

5.     جنیفر لوپز دسئو، عطر زنانه تلخ و خنک

مطمئنا نام این محصول را شنیده‌ اید. عطر جنیفر لوپز زنانه به تعریف نیاز ندارد و همیشه طرفداران خود را در بازار پیدا می کند. کمپانی آمریکایی جنیفر لوپز در سال ۲۰۰۸ میلادی این عطر را راهی بازار کرد و در همان سال‌ ها توانست در دسته بهترین عطر خنک و تلخ با ماندگاری بالا زنانه به فروش بسیار خوبی دست یابد.

اگر شما نیز طرفدار رایحه ‌های جنگلی و گیاهی هستید، این عطر مناسب شماست. رایحه ‌هایی همچون گل ‌ابریشم، شکوفه پرتقال، شمعدانی، چوب خیزران، فریزیا و ترنج از معروف ‌ترین رایحه‌ های استفاده شده در این ادکلن به‌ حساب می آید.

6.     کلوین کلاین تروث زنانه، با رایحه خنک

ادکلن کلوین کلاین تروث که ممکن است آن را با نام سی کی تروت بشناسید در دسته بهترین عطر تلخ و خنک با ماندگاری بالای زنانه قرار می گیرد. این عطر را کمپانی آمریکایی در سال ۲۰۰۰ میلادی تولید کرد. کلوین کلاین را می توانید هم به ‌صورت روزانه و هم در انواع مناسبت ‌ها استفاده کنید.

برخلاف سایر عطرها که به یک رده سنی خاص اختصاص می یابد عطر کلوین کلاین زنانه برای همه سنین مناسب است و ماندگاری نسبتا بالایی هم دارد.

نت ابتدایی این عطر شامل روایحی همچون لیموترش، نعنای هندی، شبدر و چوب خیزران است. در نت میانی روایحی همچون گل سوسن، گل‌ ابریشم، گل صد تومانی و شکوفه درخت ابریشم را حس خواهید کرد. در نت پایانی نیز روایحی مانند وانیل، کهربا و مشک به مشام می ‌رسد که یک ترکیب کاملا کلاسیک به‌ حساب می آید.

7.     عطر تلخ و خنک زنانه کتی پری

این عطر در سال ۲۰۱۴ برای مشتریان رونمایی شد و بهترین انتخاب برای خانم‌ های جوان و خوش ‌پوش به نظر می رسد. عطر کتی پری با نت ‌های ابتدایی همچون فریزیا و انار، بهترین انتخاب در دسته عطر تلخ و خنک با ماندگاری بالا زنانه به‌ حساب می ‌آید و استفاده از آن در تابستان توصیه می شود.

چرا عطر زنانه تلخ و خنک؟!

در انتخاب نوع عطر عوامل متعددی نقش دارند. عواملی همچون سلیقه شخصی، فصل‌ های سال و حتی فرهنگ افراد نیز در این انتخاب دخیل‌ اند. انتخاب عطر تلخ و خنک با ماندگاری بالا زنانه می ‌تواند شور و نشاط جدیدی را در زندگی شما جاری کند.

رایحه عطر در کنار ماندگاری آن از اصلی ‌ترین دلایل برای انتخاب عطر یا ادکلن به شمار می رود. در بین تمامی عطرها، محصولاتی با رایحه تلخ و خنک طرفداران بی ‌شماری در بین خانم ‌ها پیدا کرده اند.

حرف آخر؛ انتخاب عطر تلخ و خنک با ماندگاری بالا زنانه

انتخاب عطر و ادکلن به ویژه برای بانوان خاص پسند بسیار سخت است. استشمام عطر می ‌تواند نمودی از حالات روحی و خلقیات شخصی شما باشد. پس باید در انتخاب و خرید آن نهایت دقت را به خرج دهید.

عطر و ادکلن‌ های بولگاری، هوگ بوس وومن، دولچه گابانا لایت بلو اینتنس، ایسی میاکه، جنیفر لوپز دسئو، کلوین کلاین و کتی پری از بهترین انتخاب‌ ها به‌ عنوان عطر تلخ و خنک با ماندگاری بالا زنانه محسوب می شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

محمد علوی هستم، از سال 96 وارد دنیای وب و تولید محتوا شدم. علاقمند به حوزه های پزشکی، سلامتی، زیبایی، وب و تکنولوژی که برای چندین سایت معتبر در حال تولدی محتوای حرفه ای و تخصصی هستم. امیدوارم که از مقالات بنده راضی بوده باشید.