هرکدام از محصولاتی مانند روغن بهران هیدرولیک، گریس نسوز پارس لیتیوم EP2، ضد یخ بهران بهمن و روغن بهران اکسترا توربو دیزل 15w40 عملکرد منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهند. این عملکرد خاص بدان‌ها اجازه می‌دهد، تجهیزات را در حال آماده‌باش نگه داشته و بر سرعت عمل و مانور قطعات فلزی بی افزایند. این امر سبب شده، به‌عنوان محصولاتی باکیفیت به بازارهای ایران معرفی شوند. سایت فیدار اویل (fidaroil) با آگاهی به این عملکرد عالی تمامی این محصولات را گردآوری نموده و در اختیار شما خریداران قرار می‌دهد. باتکیه‌بر عملکرد و به کمک کیفیت این محصولات می‌توانید بر قدرت و توان کارایی تجهیزات صنعتی خود بی افزایید.

آشنایی با نحوه عملکرد روغن بهران هیدرولیک:

بسته به اینکه کدام یک از انواع روغن بهران هیدرولیک را خریداری نمایید، عملکرد متفاوتی را از این محصول پرطرف‌دار ایرانی شاهد هستید. به‌هرحال روغن‌های بهران در حالت کلی به‌منظور افزایش کارایی سیستم‌های هیدرولیکی بسیار کارآمد ظاهر شده‌اند. فقط باید در انتخاب نوع مناسب آنها دقت نمود تا عملکرد موردنظر را به دست آورید. برای مثال روغن بهران هیدرولیک H به‌منظور فیلتراسیون و حفاظت از خوردگی و ساییدگی طراحی شده و در این زمینه نیز عملکردی عالی و تحسین‌برانگیز را ارائه می‌دهد. ولی نوع HP آن برای حفاظت از رنگ دستگاه‌های هیدرولیکی رنگی، نوع T به‌منظور جلوگیری از زنگ و سایش و نوع AD باهدف افزایش کارایی ماشین‌های مجاور آب و رطوبت تولید و روانه بازار شده است. بدین ترتیب نمی‌توان بدون درنظرگرفتن عملکرد یک روغن به خرید آن پرداخت و انتظار دریافت نتیجه مطلوبی را داشت.

آشنایی با نحوه عملکرد گریس نسوز پارس لیتیوم EP2:

گریس نسوز پارس لیتیوم EP2 عملکردی دو‌منظوره را از خود به نمایش می‌گذارد. به دلیل ساختار ترکیبی قادر است، ویژگی‌های دو گریس کلسیم و سدیم را به‌صورت هم‌زمان از خود بروز دهد. البته پسوند EP نیز در ارتقای عملکرد این گریس بی‌تأثیر نیست. با نگاهی به مشخصات فنی گریس نسوز پارس لیتیوم EP2 متوجه تحمل‌پذیری بالا در برابر دماهای شدید، خاصیت ضد آب و فشارپذیری خوب این محصول می‌شویم. این ویژگی‌ها به‌تنهایی نشانی بر عملکرد بهینه این گریس در شرایط سخت، حاد و بحرانی صنایعی مانند پتروشیمی، کوپلینگ موتورهای الکتریکی و روانکاری شاسی و یاتاقان‌های ماشین‌ها دارد. با این توصیفات در حالت کلی می‌توان عملکردهای بهینه‌ای چون جلوگیری از خوردگی، سایش، زنگ‌زدگی و پایداری در برابر فشار و شوک‌های مکانیکی را از این گریس انتظار داشت و البته بدان‌ها نیز دست‌یافت.

آشنایی با نحوه عملکرد ضد یخ بهران بهمن:

نحوه عملکرد ضد یخ بهران بهمن بیشتر بر خنک‌سازی و انتقال حرارت موتور استوار است. بدین ترتیب با ترکیب آب و ضد یخ یک سیال قدرتمند ایجاد شده که می‌تواند از افزایش یا کاهش ناگهانی دمای موتور جلوگیری نماید. در واقع ضد یخ بهران بهمن با تأثیر بر نقطه ذوب و انجماد آب کمک می‌کند تا توانایی بیشتری در خنک‌سازی موتور داشته باشد. به‌عبارت‌دیگر ضد یخ اختلاف نقطه‌جوش و نقطه انجماد آب را افزایش داده و باعث می‌شود، دمای در حرارت بالا افزایش و فقط در سرمایی بسیار پایین کاهش یابد. این امر مانع خوردگی بدنه موتور نیز شده و یک عملکرد بهینه دیگر را از ضد یخ پدید می‌آورد. از این موارد گذشته افزودنی‌های موجود در ضد یخ نیز خود عامل خوبی بر کاهش خوردگی و افت قابلیت اشتعال این ماده دارند که این امر نیز عملکرد عالی ضد یخ را به پدید می‌آورد.

آشنایی با نحوه عملکرد روغن بهران اکسترا توربو دیزل 15w40:

مقاومت عالی در برابر کاهش گرانروی را باید یکی از مهم‌ترین عملکردهای روغن بهران اکسترا توربو دیزل 15w40 دانست که سبب رغبت بالای صنعتگران به این روغن شده است. البته برند موفق بهران هیچگاه به یک مؤلفه اکتفا نکرده و گروهی از مزایا و ویژگی‌ها را درون محصول خود گنجانده است. ازاین‌رو عملکردهای مفید و سازنده دیگری را نیز می‌توان از این روغن انتظار داشت. جلوگیری از ایجاد رسوب و لجن را نیز باید جزء یکی دیگر از عملکردهای منحصربه‌فرد روغن بهران اکسترا توربو دیزل 15w40 به‌حساب آورد. در ادامه قدرت پاک‌کنندگی و پراکنده‌سازی دوده، افزایش سرعت روشن‌سازی موتور در دمای پایین و پایداری برشی مطلوب را نیز باید در این میان به شمار آورد. به‌راستی این مجموعه کامل عملکردی، بسیاری را مجاب نموده تا این روغن را بر نمونه‌های خارجی وارداتی ترجیح دهند. البته نیز از خرید خود راضی بوده و صرفه اقتصادی بالایی نیز در این حین نصیبشان شود.

5/5 - (1 امتیاز)

محمد علوی هستم، از سال 96 وارد دنیای وب و تولید محتوا شدم. علاقمند به حوزه های پزشکی، سلامتی، زیبایی، وب و تکنولوژی که برای چندین سایت معتبر در حال تولدی محتوای حرفه ای و تخصصی هستم. امیدوارم که از مقالات بنده راضی بوده باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *