یکی از پر کاربرد ترین روش های برطرف کردن موهای زائد بدن،  لیزر موهای زائد است. در طول سال های اخیر، روز به روز به تعداد افرادی که تمایل به استفاده از لیزر مو های زائد دارند افزوده می شود. روش لیزر مو های زائد در اکباتان، سختی های استفاده از روش های قدیمی برای بر طرف کردن مو های ناخواسته از جمله استفاده از ژیلت، موم و حتی مراجعه به سالن های اپیلاسیون و همچنین مشکل جوش و مو های زیر پوستی حاصل از استفاده از این روش ها را از زندگی افراد حذف کرده است.

باید در این میان به این نکته دنیز دقت کنید که تکنولوژی لیزر مو های زائد نیز همانند سایر تکنولوژی ها و روش های نوین زیبایی و بهداشتی، مورد سوء استفاده برخی افراد سود جو قرار گرفته است. بسیاری از افراد بدون اطلاع از نحوه انجام این عمل و اگاهی اوپراتور لیزر مو های زائد، و تنها به دلیل قیمت های پایین ارائه شده توسط برخی از موسسات سود جو، اقدام به لیزر مو های زائد بدن خود در این موسسات می نمایند. این کار نه تنها با ایجاد عوارض و صدمات پوستی جبران ناپذیر همراه است، بلکه موجب تحمیل هزینه های گزاف درمانی به این افراد شده است. متاسفانه بیشتر عوارض ناشی از لیزر غیر اصولی مو های زائد، غیر قابل درمان بوده و تا پایان عمر همراه فرد خواهند بود.

لیزر موهای زائد چقدر زمان لازم دارد؟

تمام افرادی که از وجود مو های زائد در بدن خود رنج می برند، چه آقا و چه خانم، می برای رفع مو های ناخواسته بخش های مختلف بدن خود توانند به موسسات معتبر لیزر مو ها زائد مراجعه کنند. کار لیزر مو های زائد در سالن زیبایی لادا به سرعت انجام گرفته و رفع مو های زائد کل بدن در عرض کمتر از یک ساعت در این سالن امکان پذیر است. البته باید به اینن نکته نیز دقت کرد که برای رفع مو های زائد بدن تنها یک جلسه کافی نیست و برای این کار باید طول دوره درمان در 4 الی 6 جلسه کامل شود. برای انجام اصولی و دقیق لیزر موهای زائد در اکباتان، گذراندن طول دوره درمان الزامی است.

انواع روش های لیزر مو های زائد در اکباتان

متخصص لیزر مو های زائد یا پزشک، از روی رنگ پوست و مو، جنس موها و ناحیه مورد نظر برای لیزر، تعداد جلسات مورد نیاز و روش موثر برای انجام لیزر مو های زائد را برای هر فرد مشخص می نماید. علاوه بر این موارد، لیزر مو های زائد با استفاده از دستگا های مختلف انجام می گیرد که نوع دستگاه مورد نیاز نیز با تئجه به نظر پزشک یا متخصص لیزر مو های زائد تعیین خواهد شد.

تمام این نکات در سالن زیبایی لادا در نظر گرفته شده است. بنا بر این اگر برای لیزر مو های زائد در اکباتان به سالن لادا مراجعه کنید، بنا به نظر پزشک، با استفاده از یکی از دستگاه های زیر، لیزر مو های زائد برای شما انجام خواهد شد.

  • لیزر مو های زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت
  • لیزر مو های زائد با دستگاه لیزر روبی (یاقوت)
  • لیزر مو های زائد با دستگاه لیزر تور پالسی بالا
  • لیزر مو های زائد با دستگاه لیزر ND: YAG
  • لیزر مو های زائد با دستگاه لیزر دایود

لیزر مو های زائد چقدر می تواند موثر باشد؟

انجام لیزر مو های زائد طبق برنامه و اصول کار، موجب حذف دائمی بیش از50 تا 80 درصد مو های زائد خواهد شد. عوامل زیادی در میزان تاثیر لیزر  بر حذف دائمی موهای زائد تاثیر گذارند. مهمترین این عوامل چرخه طبیعی رشد مو ها است. نکته مهم اینجاست که نمی توان پیاز مو های موجود در پوست را که هنوز به حالت بلوغ و آغاز رشد مو نرسیده اند از بین برد.10 تا 40 درصد از موهای زائدی که با استفاده از لیزر از بین نمی روند، به این دسته از پیاز ها و فولیکول های مو مربوط اند.

از عوامل موثر دیگر در میزان نتیجه گیری لیزر مو های زائد در اکباتان، تغییرات هورمونی ایجاد شده در مراحل مختلف زندگی اشخاص است. تغییرات هورمونی در دوران بارداری و یا دوران یائسگی، موجب فعال شدن برخی از فولیکول های رشد مو می شود که قبلا توسط لیزر غیر فعال شده بودند.

5/5 - (1 امتیاز)

محمد علوی هستم، از سال 96 وارد دنیای وب و تولید محتوا شدم. علاقمند به حوزه های پزشکی، سلامتی، زیبایی، وب و تکنولوژی که برای چندین سایت معتبر در حال تولدی محتوای حرفه ای و تخصصی هستم. امیدوارم که از مقالات بنده راضی بوده باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *