دوره رایگان درمان اوتیسم

آیا اوتیسم درمان دارد؟

شاید شما نیز کودکان اوتیسمی را در کنار و اطراف خود دیده باشید و یا شاید کودک شما نیز  تشخیص اختلال اوتیسم گرفته باشد. دیدن این کودکان و یا تجربه داشتن یک کودک با اختلالات رفتاری و روانی می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

می خواهم یک مژده به شما بدهم! در این دوره و مجموعه صوتی رایگان شما از خانم دکتر ولا موسوی می آموزید که چگونه بدون کار درمانی و گفتار درمانی کودک خود را درمان کنید! بله، بدون هییچ ابزاری و بدون صرف هییچ هزینه ای و فقط با یک سری نکات مهم که باید در زندگی خود رعایت کنید. نکاتی که باعث شده کودک شما از سنین پایین و یا بدو تولد دچار نشانه های اوتیسم شود.

99 درصد تشخیص اشتباه در کودکان اوتیسم

خانم دکتر ولا موسوی (روانشناس کودک و متخصص اوتیسم) معتقد است که 99 درصد تشخیص اوتیسم کودکان در مراکز کاردرمانی اشتباه هست و آن کودکان به شبه اوتیسم و یا سندروم دیجیتال مبتلا هستند و کودک دیجیتالی (دیجیتال بیبی) هستند نه یک کودک اوتیسمی! اوتیسم یک اختلال ژنتیکی است که بسیار بسیار نادر و کمیاب می باشد، یک سوال: چطور شده که در طول این دو سه سال این همه کودک به یکباره تشخیص اوتیسم می گیرند؟! خیر، آنها اوتیسم ندارند بلکه دارای نشانه های اوتیسم هستند، و این نشانه ها بابت رفتار پدران و مادران این کودک می باشد، مانند: در معرض گذاشتن زیاد کودک در مقابل تلویزیون، کنترل گری بیش از حد کودک، باور نداشتن به توانایی های کودک و… چندین عوامل اساسی دیگر.

این یک دوره رسمی و فروشی نیست بلکه مجموعه نکات در قالب صوت و فیلم است که ما از صفحه و کانال خانم دکتر ولا موسوی گردآوری کردیم و در این جا برای شما قرار دادیم تا کودک عزیز و رنج کشیده شما از این حالت ناخوشایند رهایی یابد.

طبق آماری که فقط با خانم موسوی در ارتباط بوده اند، بالای 400 مورد از کودکانی که تشخیص اوتیسم غلط گرفته اند با این روش درمان شده اند و توانسته اند به زندگی عادی برگردند. مثلا بطور کامل صحبت کنند، کارهای روزانه خود را مانند لباس پوشیدن و کفش پوشیدن و غذا خوردن و… انجام دهند و مدرسه بروند و کلیشه ها (عادت های تکراری) را کنار بگذارند و……. و از شر تمام نشانه های اوتیسم خلاص شوند.

پس خواهشا به دقت موارد داخل صوت و فیلم این دوره رایگان را گوش دهید و اجرا نمایید. این دوره اگرچه رایگان هست و بدون هزینه کار درمانی می توانید آن را اجرا کنید ولی چنان از قدرت بالای بهبودی برخوردار است که شما بعد از اجرا در یک تا دو هفته تاثیرات آن را در کودک خود خواهید دید. (لااقل اگر باور ندارید یکبار این شیوه بدون هزینه را اجرا کنید ، مطمئنا ضرری ندارد…)

شما می توانید اطلاعات این دوره و یا مجموعه صوت ها را یا از لینک زیر دانلود کرده و یا از کانال تلگرام و ایتای دکتر ولا موسوی آن را دانلود کنید.

ویس های خانم دکتر ولا موسوی (درمان اوتیسم و شبه اوتیسم)

این ویس ها در واقع محتوای دوره هستند که برای شما در قسمت پایین گذاشته شده، می توانید دانلود نمایید.

دانلود بخش اول (کلیک کنید)

دانلود بخش دوم (کلیک کنید)

راهنما: فایل ها را دانلود کرده و از حالت زیپ(فشرده) خارج کنید و به راحتی در گوشی موبایل یا لپ تاپ خود گوش دهید.

کانال تلگرام و اینستاگرام درمان کودک اوتیسم (دکتر ولا موسوی )

تمام مطالب کانال تلگرام و ایتا خانم دکتر ولا موسوی را لطفا با دقت گوش داده و اجرا نمایید. مطمئنا بعد از دو هفته اجرای نکات شگفتی و تغییرات مثبتی را در کودک خود خواهید دید و هر روز به او امیدوارتر می شوید.

آدرس کانال تلگرام دکتر ولا موسوی (https://t.me/hamrahbavaledin)

آدرس پیج اینستاگرام دکتر ولا موسوی (https://www.instagram.com/walaamousawi)

کانال ایتا دکتر ولا موسوی (https://eitaa.com/hamrahbavaledin)

دکتر ولا موسوی نقش جلسات کاردرمانی و گفتار درمانی را کاملا رد می کند و کاردرمانی و گفتاردرمانی را مانع بهبود کودک می داند و بلکه وضعیت را بدتر و وخیم تر می کند و باعث استرس و اضطراب کودک می شود. در صوت های زیر تجربه یک مادر را می شنوید.

مهم ترین نکات فایل های صوتی دکتر ولا موسوی

توصیه های ایشان چند نکته مهم دارد:

  1. قطع کامل فضای مجازی دیداری و شنیداری
  2.  عدم کنترل گری زیاد کودک و رهایی کودک
  3.  باور واقعی داشتن به توانایی کودک مان

 

عنوان فایل صوتی: گفتگوی خودمانی با مینا کوهی مادر ایلیا که تشخیص اتیسم متوسط گرفته بود(بخش اول)

 

عنوان فایل صوتی: بخش دوم گفتگوی خودمانی با مینا کوهی مادر ایلیا که تشخیص اتیسم متوسط گرفته بود.

 

نقش فضای مجازی در ایجاد اختلالات و مشکلات کودکان (بخش 1)

5/5 - (2 امتیاز)

محمد علوی هستم، از سال 96 وارد دنیای وب و تولید محتوا شدم. علاقمند به حوزه های پزشکی، سلامتی، زیبایی، وب و تکنولوژی که برای چندین سایت معتبر در حال تولدی محتوای حرفه ای و تخصصی هستم. امیدوارم که از مقالات بنده راضی بوده باشید.